Hava Durumu

Ender Saraç ile ilgili iddialar gündem oldu! Mide bulandıran ifadeler: 'Ben ölürüm, biterim'

Geçtiğimiz günlerde eşi Benan Saraç'tan şiddet gördüğüne dair iddialarla gündeme gelen Ender Saraç hakkında yeni iddialar ortaya atılmıştı. Sosyal medyada Ender Saraç, aile içi cinsel istismar başta olmak üzere çeşitli çirkin iddialar ile anıldı. Ender Saraç'ın eşi Benan Saraç'ın avukatı Yücel Önder'in katıldığı canlı yayında anlattıkları ise mide bulandırdı. Önder, olayın Saraç'ın çocuğunun yaşadıklarını okuldaki rehber öğretmenine anlatmasıyla ortaya çıktığını aktardı.

Haber Giriş Tarihi: 09.12.2023 13:07
Haber Güncellenme Tarihi: 09.12.2023 13:07
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.webursa.com
Ender Saraç ile ilgili iddialar gündem oldu! Mide bulandıran ifadeler: 'Ben ölürüm, biterim'

Ünlü diyetisyen ve beslenme uzmanı Ender Saraç, hakkında aile içi cinsel istismar başta olmak üzere çeşitli çirkin iddialar ortaya atıldı. En son eşi Benan Saraç'tan şiddet gördüğüne dair iddialarla gündeme gelen Ender Saraç ile ilgili ortaya çıkan detaylar mide bulandırdı.

Benan Saraç'ın avukatı Yücel Önder'in katıldığı canlı yayında anlattıkları sosyal medyada gündem oldu. Ender Saraç'ın eşi Benen Saraç'ın avukatı Yücel Önder, Söylemezsem Olmaz'da şunları aktardı:

"ÇOCUK ARTIK DAYANAMAMIŞ"

"Çocuğun kendisi okulun rehberlik servisine gidiyor. Rehber öğretmene durumu anlatıyor. Süreç öylelikle başlıyor. Okul dediğini yer MEB'e bağlı resmi bir kurum zaten. Okula söylediğiniz anda hukuki süreç başlıyor zaten, savcılığa gitmenize gerek yok. Çocuk artık dayanamamış, psikolojisi altüst olmuş, dersleri bozulmuş ve gitmiş durumu anlatmış.

"EŞİ, 2018-2019'DA EŞCİNSEL OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR"

Bu sürecin başlamasının temel sebebi, Benan Saraç'ın eşinin eşcinsel olduğunu öğrenmesiyle başlıyor. Bunu 2018-2019 yılları civarında öğreniyor. Öğrenince Ender Bey, 'Ben ölürüm, biterim. Beni bırakma. Bunlar önemli şeyler değil' diyerek eşinin eline ayağına kapanıyor. Bu olaydan sonra Benan Saraç evini ayırıyor. Kağıt üstünde evlilik devam ediyor ama fiziki bir birliktelik yok. Süreç devam ederken Ender Bey, çocuğuna annesiyle ilgili 'Eşcinsel' gibi saçma sapan şeyler söylüyor. Çocuk anlamıyor bunu, annesine 'Babam böyle şeyler' söyledi diyor. Çocuk 14 yaşına gelince annesi zorlanıyor gerçeği söylüyor. Çocuk da geçmişte yaşadığı şeyleri düşününce daha iyi anlıyor.

"OĞLUM SEN KOKUYORSUN KALK BİR BANYO YAP"

Babası bunu çıplak banyoya sokuyor, sürekli bir banyoyo sokma hastalığı var adamda. Otururken 'Oğlum sen kokuyorsun kalk bir banyo yap. Oğlum sen neden banyo yapmıyorsun' diyor. Sürekli bir banyo... Yıkama işlemi bir dakika sürüyor. Sürekli popoya krem, ön bölgeye krem... Çocuk 'Acıtana kadar ön bölgemi okşuyor' diyor.

Ben neden detaylı konuşuyorum? Bu durumun anlaşılması için konuşuyorum. Çocuk babasının çıplak dolaştığını ve yanına sokulduğunu söylüyor.

Ender Bey, benim müvekkilimin para peşinde olduğunu, şizofren olduğunu söylerken hiçbir şey yok. Benim müvekkilim gerçek şeyleri söylerken problem var. Böyle bir şey olabilir mi? Bu durum süslü kelimelerle anlatılacak bir olay değil.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.